Yhteystiedot

Yhteystiedot

Asiakastuki

Arkipäivisin: 08:00–16:00
Sähköposti: support@unifaun.fi
Puhelin: 075-325 2505

Myynti

Katri Moberg, Manager Key Accounts Management, Sales
Sähköposti: katri.moberg@unifaun.com
Puh: +358 50 520 1975

Markus Michelson, Key Account Manager, Sales
Sähköposti: markus.michelson@unifaun.com
Puh: +358 40 762 1611

Isabel Örthen, Sales and Technical Services
Sähköposti: isabel.orthen@unifaun.com
Puh. +358 40 841 2950

 

 

 

 

 

Maria Flemmich, Marketing Communications Manager
Sähköposti: maria.flemmich@unifaun.com
Puh: +358 44 319 0037

Geesche Laksola, Manager Operations Helsinki, Sales
Sähköposti: geesche.laksola@unifaun.com
Puh. +358 40 774 0897

Kim Friman, Country Manager, Sales
Sähköposti: kim.friman@unifaun.com
Puh: +358 40 077 6674

Suomi

Unifaun Helsinki

Lautatarhankatu 6, 4. ja 5. krs
00580 Helsinki
Suomi

Puh. 075-325 2505
Sähköposti: support@unifaun.fi

Unifaun Turku

Werstas, Tykistökatu 4
20520 Turku
Suomi

Postiosoite:
PL 243
20101 TURKU
Suomi

Puh. 075-325 2505
Sähköposti: support@unifaun.fi

 

Tanska

Unifaun Fredriksberg

Falkonér Allé 7, 1. sal
DK-2000 Frederiksberg
Danmark

Puh. +45 (0)91 326 700
Sähköposti: jan.gemal@unifaun.com

Ruotsi

Unifaun Tukholma

Tegnérgatan 34
113 59 Tukholma
Ruotsi

Puh. +46 (0)8-729 88 50
Sähköposti: customerservice@memnonnetworks.com

Unifaun Göteborg

Skeppsbron 5-6
411 21 Göteborg
Ruotsi

Puh. +46 (0)31-725 35 00
Sähköposti: support@unifaun.com

Unifaun Malmö

Skeppsgatan 19
211 11 Malmö
Ruotsi

Käyntiosoite:
Skeppsgatan 19 (World Trade Center)
211 11 Malmö
Ruotsi

Puh: +46 (0)733-58 12 33
Sähköposti: stefan.holmstrom@unifaun.com

Unifaun Norrköping

Hotellgatan 5
602 22 Norrköping
Ruotsi

Käyntiosoite:
Hotellgatan 5, 3. krs
602 22 Norrköping
Ruotsi

Puh. +46 (0)11 – 10 26 17
Sähköposti: mikael.forsman@unifaun.com

Puola

Unifaun Warszawa

Wiśniowy Business Park, Budynek E
Iłżecka 26
02-135 Warszawa
Puola

Puh. +48 (0)728 – 866 800
Sähköposti: contact@memnonnetworks.pl

Norja

Unifaun Oslo

Biskop Gunnerus gate 14A
NO-0185 Oslo

Puh. (+47) 23 96 43 00
Sähköposti: sales@unifaun.com