Yhteystiedot

Tervetuloa!

Kuinka voimme auttaa?

Haluamme tarjota mahdollisimman tehokkaan järjestelmän, täyttäen kaikki yrityksenne kuljetushallintaan liittyvät tarpeenne. Olemme teknisessä asiakastuessa tukenasi, kun haluat tietää järjestelmästämme lisää, tai tarvitset käyttötukea yleisellä tasolla tai jonkin tietyn ominaisuuden kanssa. Kaikki kysymykset ovat tervetulleita!
Meidät tavoittaa arkipäivisin klo 8-16.

Ota yhteyttä soittamalla tai lähettämällä meille sähköpostia, yhteystiedot löydät alta.

Ohjesivut

Unifaun Onlinen ohjesivulta löytyy valmiita ohjeita ja esimerkkitiedostoja. OnlineConnect-ohjelma on myös ladattavissa ohjesivuilta.

Tekninen ongelma

Mikäli sinulla ilmenee teknisiä ongelmia, pyydämme ensisijaisesti ottamaan yhteyttä yrityksenne atk-tukeen poissulkeaksenne sen, että ongelmat eivät johdu käytettävästä tietokoneesta tai Internet-yhteydestä.

Mikäli ratkaisu ongelmaan ei löydy paikallisesti, ota yhteyttä Unifaun Support asiakastukeen.
 Kun otat meihin yhteyttä, valmistaudu ystävällisesti antamaan asiakasnumerosi ja yritystietosi, jotta voimme palvella sinua mahdollisimman ripeästi.

UNIFAUN HELSINKI

Vilhonkatu 6A,
00100 Helsinki

UNIFAUN TURKU

Werstas, Tykistökatu 4
20520 Turku

Postiosoite:
PL 243
20101 TURKU
Suomi

Yhteystiedot

Asiakastuki
Arkipäivisin: 08:00–16:00
Sähköposti: support@unifaun.fi
Puhelin: 075-325 2505

Myynti
Markus Michelson, Sales, Key Account Manager
Sähköposti: markus.michelson@unifaun.com
Puh: +358 40 762 1611

Katri Moberg, Sales, Manager Key Accounts Management
Sähköposti: katri.moberg@unifaun.com
Puh: +358 50 520 1975

Isabel Örthen, Key Account Manager, Carrier Accounts and Professional Services (äitiyslomalla)
Sähköposti: isabel.orthen@unifaun.com
Puh. +358 40 8412 950

Fanny Widbom, Key Account Manager, Carrier Accounts and Professional Services
Sähköposti: fanny.widbom@unifaun.com
Puh.+358 40 775 7530

Sebastian Vinberg, Key Account Manager, Carrier accounts
Sähköposti: sebastian.vinberg@unifaun.com
Puh.+358 40 767 0264

Ida Riikonen, Sales, Customer Experience Agent (äitiyslomalla)
Sähköposti: ida.riikonen@unifaun.com
Puh: +358 40 596 7271

Annika Appel, Sales, Customer Experience Agent
Sähköposti: annika.appel@unifaun.com
Puh: +358 40 060 9015

Linda Wessman, Partner Manager
Sähköposti: linda.wessman@unifaun.com
Puh: +358 40 735 7697

Maria Flemmich, Marketing Communications Manager
Sähköposti: maria.flemmich@unifaun.com
Puh: +358 44 319 0037

Geesche Laksola, COO, Director Carrier Key Accounts, Sales
Sähköposti: geesche.laksola@unifaun.com
Puh. +35840 774 0897

Kim Friman, Country Manager, Sales
Sähköposti: kim.friman@unifaun.com
Puh: +358 40 077 6674