Yhteystiedot

UNIFAUN HELSINKI

Vilhonkatu 6A,
00100 Helsinki

Laskutusosoite:
invoice@unifaun.fi

Y-tunnus:
2304024-0

UNIFAUN TURKU

Werstas, Tykistökatu 4
20520 Turku

Postiosoite:
PL 243
20101 TURKU
Suomi

ASIAKASTUKI

Arkipäivisin: 08:00–16:00
Sähköposti: support@unifaun.fi
Puhelin: 075-325 2505

Tervetuloa! Kuinka voimme auttaa?

Haluamme tarjota mahdollisimman tehokkaan järjestelmän, täyttäen kaikki yrityksenne kuljetushallintaan liittyvät tarpeet. Olemme teknisessä asiakastuessa tukenasi, kun haluat tietää järjestelmästämme lisää, tai tarvitset käyttötukea yleisellä tasolla, tai jonkin tietyn ominaisuuden kanssa. Kaikki kysymykset ovat tervetulleita!
Meidät tavoittaa arkipäivisin klo 8-16.

Ota yhteyttä soittamalla tai lähettämällä meille sähköpostia.

Ohjesivut

Unifaun Onlinen ohjesivulta löytyy valmiita ohjeita ja esimerkkitiedostoja.
Täältä löydät myös asennettavat ohjelmamme, kuten OnlinePrinter (tulostusmoottori) ja OnlineConnect (integraatioratkaisu).

Tekninen ongelma

Mikäli sinulla ilmenee teknisiä ongelmia, pyydämme ensisijaisesti ottamaan yhteyttä yrityksenne atk-tukeen poissulkeaksenne sen, että ongelmat eivät johdu käytettävästä tietokoneesta tai Internet-yhteydestä.

Mikäli ratkaisu ongelmaan ei löydy paikallisesti, ota yhteyttä Unifaun Support asiakastukeen.
 Kun otat meihin yhteyttä, valmistaudu ystävällisesti antamaan asiakasnumerosi ja yritystietosi, jotta voimme palvella sinua mahdollisimman ripeästi.

MYYNTI

Markus Michelson, Sales, Key Account Manager & Area Manager Baltics
Sähköposti: markus.michelson@unifaun.com
Puh: +358 40 762 1611

Katri Moberg, Sales Manager Finland
Sähköposti: katri.moberg@unifaun.com
Puh: +358 50 520 1975

Isabel Örthen, Key Account Manager, Carrier Accounts and Professional Services (äitiyslomalla)
Sähköposti: isabel.orthen@unifaun.com
Puh. +358 40 8412 950

Fanny Widbom, Key Account Manager, Carrier Accounts and Professional Services
Sähköposti: fanny.widbom@unifaun.com
Puh.+358 40 775 7530

Sebastian Vinberg, Key Account Manager, Carrier accounts
Sähköposti: sebastian.vinberg@unifaun.com
Puh.+358 40 767 0264

 

Ida Riikonen, Sales, Customer Experience Agent (äitiyslomalla)
Sähköposti: ida.riikonen@unifaun.com
Puh: +358 40 596 7271

Annika Appel, Sales, Customer Experience Agent
Sähköposti: annika.appel@unifaun.com
Puh: +358 40 060 9015

Linda Wessman, Partner Manager
Sähköposti: linda.wessman@unifaun.com
Puh: +358 40 735 7697

Geesche Laksola, COO, Director Carrier Key Accounts, Sales
Sähköposti: geesche.laksola@unifaun.com
Puh. +35840 774 0897

Kim Friman, Country Manager, Sales & Marketing
Sähköposti: kim.friman@unifaun.com
Puh: +358 40 077 6674

Haluatko, että olemme sinuun yhteydessä?

Lähetä yhteydenottopyyntö

TANSKA

UNIFAUN FREDRIKSBERG

Falkonér Allé 7, 1. sal
DK-2000 Frederiksberg
Danmark

Puh. +45 (0)91 326 700
Sähköposti: jan.gemal@unifaun.com

PUOLA

UNIFAUN WARSZAWA

Wiśniowy Business Park, Budynek E
Iłżecka 26
02-135 Warszawa
Puola

Puh. +48 (0)728 – 866 800
Sähköposti: contact@memnonnetworks.pl

NORJA

UNIFAUN OSLO

Biskop Gunnerus gate 14A
NO-0185 Oslo

Puh. (+47) 23 96 43 00
Sähköposti: sales@unifaun.com

RUOTSI

UNIFAUN TUKHOLMA

Tegnérgatan 34
113 59 Tukholma
Ruotsi

Puh. +46 (0)8-729 88 50
Sähköposti: support@unifaun.com

UNIFAUN GÖTEBORG

Skeppsbron 5-6
411 21 Göteborg
Ruotsi

Puh. +46 (0)31-725 35 00
Sähköposti: support@unifaun.com

UNIFAUN MALMÖ

Skeppsgatan 19
211 11 Malmö
Ruotsi

Käyntiosoite:
Skeppsgatan 19 (World Trade Center)
211 11 Malmö
Ruotsi

Puh: +46 (0)733-58 12 33
Sähköposti: stefan.holmstrom@unifaun.com

UNIFAUN NORRKÖPING

Hotellgatan 5
602 22 Norrköping
Ruotsi

Käyntiosoite:
Hotellgatan 5, 3. krs
602 22 Norrköping
Ruotsi

Puh. +46 (0)11 – 10 26 17
Sähköposti: mikael.forsman@unifaun.com